Kancelaria

Kancelaria działa na rynku usług prawniczych od 1996 r. Została założona przez radcę prawnego Waldemara Podla.

Głównym celem działania Kancelarii jest dbanie o dobro Klientów poprzez zapewnienie kompleksowej pomocy prawnej, uwzględniającej indywidualne potrzeby oraz uwarunkowania otoczenia, w którym klienci funkcjonują. Od 1996 r. prowadzimy stałą i bieżącą obsługę prawną firm (m.in. spółek) z różnych sektorów gospodarki wspierając je wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem.

Nasza reputacja jest efektem dbałości o dobro Klientów łączone z wysoką jakością świadczonej obsługi. Klienci cenią sobie naszą umiejętność właściwej komunikacji, słuchania i mówienia językiem dla nich zrozumiałym.
Znamy oraz rozumiemy rządzące biznesem prawa, a także związane z jego dynamicznym rozwojem zagrożenia, dlatego zawsze wnikliwie analizujemy sytuację i wychodzimy naprzeciw kierowanym wobec nas oczekiwaniom.

Oferujemy porady prawne, sporządzanie opinii, ekspertyz prawnych, pism i dokumentów procesowych, umów, jak i zastępstwo przed sądami oraz innymi organami publicznymi.
Wspieramy Klientów w tworzeniu przedsiębiorstw, ich rozwijaniu, optymalizacji, reorganizacji, przekształcaniu i likwidacji, a także we wszystkich dziedzinach prawa, w których jesteśmy ekspertami.

Klienci Kancelarii mogą liczyć na pomoc nie tylko prawników, lecz także współpracujących z nami znawców wielu dziedzin gospodarki: wybitnych ekonomistów, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, analityków finansowych, bankowców, rzeczoznawców majątkowych, tłumaczy i innych ekspertów. Pomagamy Klientom żyć spokojnie oraz bezpiecznie, ustrzec się przed problemami, ale też zarządzać swym życiem i biznesem.

Dr Waldemar Podel jest nie tylko ekspertem prawnym, lecz również wykładowcą oraz autorem książek o tematyce prawnej i biznesowej.